Bella hikayesi, türünün tek örneği - yavaş yavaş uluslararası bir işe dönüşen tek kişilik bir rüyanın benzersiz bir gelişim yolu.

Her şey 1970 yılında Raimo Sonninen'in ilk teknesini inşa etmesiyle başladı. Tekne tutkusu ve bundan daha kapsamlı bir şekilde keyif almanın yollarını keşfetme kararlılığıyla hareket ediyor.

Sonraki yarım yüzyıl boyunca çok şey oldu. Operasyonlar genişledi. Malzemeler ve üretim teknolojileri geliştikçe iş gelişti.

Bella'nızı sulara çıkardığınızda genç adamın tutkusunu hâlâ hissedebilirsiniz. Her şey tam olarak beklediğiniz yerde, deneyime katkıda bulunan her ayrıntıyla.

O tutku duygusu asla kaybolmaz. Tekne kullanmayı sevmenin yeni yollarını buluyorsunuz ve bunda yanlış bir şey yok. Bella, herhangi bir anda size en uygun şekilde eğlenmek içindir.


Bugün, Bella'nın uzun mirası, derinlemesine bilgimizden yararlanılarak özenle tasarlanmış çeşitli ayrıntılarda somutlaşıyor. Bir kayıkçının, ailesiyle birlikte keyifli bir balık avı gezisinin tadını çıkarırken orada neleri yararlı bulabileceğini biliyoruz.

Bella, aynı boyuttaki herhangi bir tekne kadar hızlı tepki veriyor ve sürmeye elverişli. Bu, sürüşün keyfini daha kapsamlı bir şekilde çıkarmanızı sağlar. Bella sizi gitmek istediğiniz yere götürür - sanki bundan sonra ne yapacağını önceden biliyormuş gibi.

Pratik tasarımda, mevcut tüm alan verimli bir şekilde kullanılmıştır. Her şey mantıklı bir şekilde yerleştirilir. Bir Bella'da gereksiz hiçbir şey yoktur, verimsiz bir inç kare de yoktur.

Tekneciliği biliyoruz ve bunu kanıtlamak için 50 yıllık başarılı bir işimiz var.

Bizi birden fazla yönden özel yapan şey budur.


Bella her zaman pratik tasarımıyla bilinir. Bella konu teknecilik olduğunda en akıllı seçim olarak sağlam ve güvenilir bir ün kazandığından, bu prensip meselesi yarım asırdır temel bir rol oynadı.

Amaca uygun tekneler inşa etme konusundaki uzun yıllara dayanan mirasımız, geliştirme çalışmalarımız için sağlam bir temel oluşturdu. Modern teknecinin neye ihtiyacı olduğunu ve neyi takdir ettiğini biliyoruz ve bu beklentileri karşılamak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmaya kararlıyız.

Nimbus Group'un bir üyesi olarak, kullanımı kolay ve eğlenceli olmasının yanı sıra paranızın tam karşılığını verebilen yenilikçi tekneler geliştirdiğimizde daha geniş deneyim ve kaynaklara sahibiz. Fikir alışverişinde bulunmak ve kanıtlanmış uygulamaları gururla ödünç almak, Bella'yı her anlamda daha iyi bir tekne yapmamızı sağlıyor. Her yönden en akıllı seçim.